KUULA | Südantlõhestavalt kaunis! George Michael üllitas kolm aastat pärast surma uhiuue singli

 (6)

Kolm aastat tagasi meie hulgast lahkunud George Michael on üllitanud verivärske singli "This is How (We Want To Get High)", vahendab Metro. Kaunis muusikapala figureerib tänavu jõulude eel välja tulnud filmis "Last Christmas", mille peaosas särab "Troonide mängu" staar Emilia Clarke. Filmi üks kaasautoreid on näitlejatar Emma Thompson, kes on teadlikult terve linateose heliriba ehitanud Michaeli loomingu ümber, olles selleks loa ja õnnistuse saanud lauljalt endalt.

"George oli armsaim inimene, keda võib ette kujutada," meenutab Thompson. "Tal oli väga tundlik sotsiaalne närv, ta oli kirglik kõigil neil teemadel, mida see film puudutab, kaasa arvatud keeruline toimetulek ja kodutus. Me alustasime seda projekti nii entusiastlikult ja kaotasime ta traagiliselt nii äkitselt. Igatsen siiani ta järele väga," rääkis Thompson.

53-aastaselt südamerikke tagajärjel surnud Michaeli äsjailmunud singel lindistati 2015. aastal. Lugu sai ilmsiks tulla alles nüüd, kui aastaid kestnud segadus laulja hiiglasliku päranduse ja loomingu autoriõiguste ümber on lahenemas.

George'i perekond on ametlikus teates avaldanud lootust, et fännid naudivad uut lugu, mis on kirjutatud tohutu kire ja uhkusega. "See lugu on kui jõulukingitus temalt, mis toob armastust ja pühaderõõmu igaühele, sõltumata usust ja erinevatest sättumustest."

Rannap Roostevaba maailm