KUULA | Superstaarisaate Karl Mihkel Salong, Mikk Mäe ja Aleks Smitt tegid Belgias uue hiti!


KUULA | Superstaarisaate Karl Mihkel Salong, Mikk Mäe ja Aleks Smitt tegid Belgias uue hiti!
Foto: Pressimaterjal

TV3Eesti otsib superstaari” konkursilt tuule tiibadesse saanud laulja ja muusik Karl Mihkel Salong tegutseb juba mõnda aega Belgias, kus koos sõbra Aleks Smitiga luuakse uut ja omanäolist muusikat. Loomingulise duo värskelt valminud loos “Down My Road” teeb kaasa ka superstaarisaates säranud Mikk Mäe.

Loo sünnilugu on põnev: “Algselt oli “Down My Road” mu enda looming, koos Aleksiga muutsime selle elektrooniliseks ning siis tekkis idee muuta terve lugu veelkord ümber - protsess oli pikk, ent väga nauditav,” kirjeldab Karl Mihkel Salong.

Aleks Smiti sõnul sünnib ühine muusika algselt kitarri ja lüürika ideedest: “Esialgsest kergest mõttest saab kiirelt korralik andmine arvuti ees. Oleme koostöö käigus mõistnud, milline on meie stiil ja muusikamaitse ning mis tähendust meie looming omada võiks.”

Karl Mihkel lisab, et tema jaoks ongi kõige nauditavam uue materjali alustamine, Aleks aga on asendamatu lugude lõpetaja. “Tänu Aleksile on nüüd olemas niinimetatud mastermind, kes suudab laulu purki suruda.”

Karl Mihkel Salongi ja Aleks Smiti lood sobivad kuulamiseks vabadele ja sōltumatutele inimestele. “Oleme sattunud suurepärasesse duosse, meil on megahea klapp ja eks huviga ootame, mida tulevik toob!” märgib Karl Mihkel .

Rannap Roostevaba maailm