KUULA | Suvehitte sajab kui oavarrest! Uudo Sepp andis välja uue singli "Tulikuum"

 (7)
KUULA | Suvehitte sajab kui oavarrest! Uudo Sepp andis välja uue singli "Tulikuum"
Foto: Pressimaterjal

Elus on paljud asjad kuumad, isegi tulikuumad… Tulikuum suvine ilm, tulikuum grill-liha lõkkeõhtul, võib-olla ka tulikuum sõbranna? ”Tulikuum” on Uudo Sepa uus lugu, mille saatel avastada suveöös uusi tänavaid, uusi inimesi ja tulikuumi tundeid. Lugu, mis võiks tuletada meelde, et oma unistuste poole tuleb püüelda, samas mitte unustades nautida tulikuumi hetki igas päevas.

Uudo Sepp: „Tulikuum sündis suvel, kui just oli superstaari saade läbi saanud ja vaatasin tagasi sellele ajale kui kõik oli veel lihtne, tegin suvel lõket mereääres, teadmata mis suunas mind elu viib, käisin vaatetornides elu üle mõtlemas. Kas leian julguse ja jõu saada oma seest välja see tulikuum tunne, et unistus nimega laulja täita. Saate lõppedes olin täiesti uude vette visatud, sellest ka sõnad- Kõnnin üksi öises linnas, ma neid tänavaid ei tunne. See hetk kui oledki pimeduses ja ei tea, mis sind varjudes ees ootab, mis on uute tänavate nimed, mis saladusi need peidavad. Vaatamata nendele, rihtisin enda unistust tulikuuma tundega edasi.”

Muusika ja sõnad Uudo enda sulest, kaasautoritena andsid oma panuse veel Meelis Meri, Eva Vaino ja Maian-Anna Kärmas, produtseeris Kim Wenneström.

Rannap Roostevaba maailm