KUULA | Tanel Padar oma uuest singlist "Sinu aeg": tuli kiiresti reageerida


Eesti Laul 2020 I poolfinaal otsesaade
Eesti Laul 2020 I poolfinaal otsesaadeFoto: Argo Ingver

Laupäeval esitles Tanel Padar oma uut singlit "Sinu aeg" Saku Suurhallis toimunud Eesti Laulu finaalis. Tanel Padari eelmine singel "Tartust Pariis" oli artisti pühendus oma kihlatule Lauren Villmannile, mille äärmiselt isiklik video lööb Youtube’is endiselt laineid. "Tavaliselt ei ole kombeks toimivale loole nii kiiresti uut materjali peale anda, aga olukord nõudis seda. Pakuti suurepärast võimalust esitleda midagi uut suure vaatajaskonnaga Eesti Laulu finaalis ja tuli kiiresti reageerida," ütles Padar.

Uus lugu "Sinu aeg" sündis mitmete muusikute koostööna ning katsetati erinevaid vorme. Padar lisab, et talle meeldib flirtida erinevate stiilidega ning lõppversioon on paljuski mõjutatud laulu tekstist, mille autoriks on üle pika aja taas Aapo Ilves.

See duo on kirjutanud koos hulganisti tuntud hitte nagu “Ootab veel palju ilusaid maid”, “Tee midagi”, “Võta aega”, “Kuu on päike” jne. Kaks viimast on pärjatud R2 aasta hiti tiitliga. Näis kuidas uuel lool “Sinu aeg” selles arvestuses läheb.

SINU AEG – TANEL PADAR
Muusika: Tanel Padar, Oliver Rõõmus, Joonatan Siiman
Sõnad: Aapo Ilves
Tanel Padar: vokaal
Kaspar Kalluste: trummid, klahvpillid
Tarvi Kull: klahvpillid
Siim Usin: basskitarr
Raul Ojamaa: kitarr
Vallo Kikas: mix/master
Produktsioon: VAAKUM
Fonogrammitootja: Padar Production
ISRC: EE-YK1_20-00001