KUULA: Tanja jõulupleilist viib ka suurimad Grinchid pühade meeleollu!

 (1)
Jõulukontsert
JõulukontsertFoto: Arno Saar, Õhtuleht

Lauljatar Tanja on pühade ajal üks hõivatumaid artiste – samal ajal kui kuulajad naudivad Tanjat kas üksi või koos ansambliga Swingers ning nende mõtted on juba koduse jõulukuuse ümber, tähendab see lauljatarile kahekordset füüsilise koormuse kasvu. Millised on aga Tanja enda lemmikud nende sadade jõululaulude seast, mis meile kõigile juba niivõrd tuttavaks on saanud?

“Jõulude aeg on tõeliselt kiire ning esinemiselt esinemisele liikumisi väga palju,” ütles Tanja oma pühadeaegse tiheda graafiku kohta ning lisas, et jõulukuul kasvavat koormust näitab hästi ka igapäevane sammulugemine. “Kasutan aktiivsusmonitori Gear Fit2, mis näitab sammude arvu kahekordistumist võrreldes tavapärasega!” kirjeldas Tanja ning märkis, et randmel kantav Samsungi abimees loeb päevaseks sammude arvuks juba enam kui 15 tuhat.

Selleks, et end kõige jõuluaegse tohuvabohu kõrvalt pühademeeleollu viia, on Tanja koostanud ka enda jõululaulude lemmiklisti, mida vabadel hetkedel nautida. "Meeldib nii ajatud klassikud Frank Sinatrast ja Bing Crosbyst Coldplay ja Madonnani, rääkimata muidugi kõigist jõululaulude "majakast" - Wham! ja "Last Christmas"," kirjeldab Tanja muusikat, milleta ta jõule ette ei kujutaks.

Rannap Roostevaba maailm