KUULA! Topelt mehejõud: Lepland ja Padar hakkasid duetti laulma!

 (14)

Mis juhtub, kui stuudios kohtuvad rokkmuusik, popmuusik ja folkmuusik? Fakt on see, et tulemus on huvitav ning lugu "Jõesäng" on just sellise koostöö vili.

Ott Lepland, Tanel Padar ja Jalmar Vabarna on saanud hakkama mõneski mõttes harjumatult mehise ühislooga. “Nii nagu kõik teed viivad Rooma, siis muusikas voolavad kõik tunnetejõed ühtsesse merre” kommenteerib laulu autor Tanel Padar loo kandvat ideed ja koosluse valikut.

"Kui Tanel tuli ideega, et võiksime ühe tema loo kolmekesi stuudios ära teha, siis ega pikalt ei mõelnud küll," räägib Ott Lepland. "Olen küll varem duetti laulnud, kuid seda koos naislauljaga, mistõttu tundus idee laul ära laulda koos Jalmari ja Taneliga täiesti teistmoodi ja huvitav."

Eesti ühe parima folk- ja etnomuusikuna tuntust kogunud Jalmar Vabarna on samuti koostöö üle rõõmus ning iseloomustab valminud tulemust kui “lugu mis on täis väge ja romantikat”.

Lugu "Jõesäng" tuleb esitamisele juba alates 28. veebruarist üle Eesti, kui algab kolme loos üles astuva artisti osalusel kontserttuur "Lugusid naistest".