KUULA: Üks imelisem kui teine! Iiris rõõmustab muusikasõpru kahe tuliuue singliga


KUULA: Üks imelisem kui teine! Iiris rõõmustab muusikasõpru kahe tuliuue singliga
Foto: Pressimaterjal

Fännid on juba pikka aega oodanud Iirise uut loomingut, ent täna sai see ootus läbi — lauljatar avaldas mitte ühe, vaid lausa kaks tuliuut lugu!

Iirise värsked palad kannavad nime "Stranger" ja "Drugs & Money" ning alles täna hommikul laia ilma paisatud lugudest on üks jõudnud juba kibekiirelt ka Rootsi Spotify kõige vingema uue muusika playlisti.


Iiris on eklektiline elektropop artist Eestist, kes praegu paikneb Londonis. Tema viimane EP "Hope" on saanud kriitilist poolehoidu maitsekujundajatelt nagu Pigeons and Plans, The Line of Best Fit, Clash Music, The 405, Complete Music Update ja i-D Vice. Iirist on võrreldud Björk'i ja Kate Bush'iga ning teda on kutsutud üheks unikaalsemaks põhjamaade artistiks. Eelmisel aastal esines Iiris Bestivalil, The Great Escape'il ja The Line of Best Fit'i korraldatud Five Day Forecast'il.

Seotud lood:

Siinsete muusikasõprade rõõmuks esineb Iiris järgmisel nädalal algaval Tallinn Music Weekil. Iiris astub Von Krahli lavale reedel 31. märtsil kell 23:00.

Loe lisaks ka täna ilmunud Eesti Päevalehte, sest Iiris paljastab selle veergudel ühe loo, millel on tema jaoks tavalisest suurem sentimentaalne väärtus!