KUULA | Uus suvehitt? Revals üllitas mõnusa singli "Tänavamuusik"


KUULA | Uus suvehitt? Revals üllitas mõnusa singli "Tänavamuusik"
Autor: Anne Liis Puhk

Täna avaldas ansambel Revals uue loo pealkirjaga “Tänavamuusik”. Romantiline valsitaktis lugu kirjeldab tänavamuusiku elu, kes ei ole kuulus ega kõneta igat möödujat, ent ometigi on ta oma töös väga hea, et peatuks vaid üks ja õige kuulaja.

Loo autor Jaanus Saago võtab oma teose kokku sõnadega: “Sain loo kirjutamiseks inspiratsiooni üht tänavamuusikut jälgides, kes oli väga andekas ning mul tekkisid tahtmatult küsimused, et kes ta on, kus ta tuleb ja miks ta seda teeb? Hakkasin mõtlema, et me ei tea kunagi millised ajendid on ühe või teise tegevuse taga ning millist mõju see avaldab inimesele endale ning teda ümbritsevale.”. Lugu valmis koostöös produtsent Johannes Lõhmusega legendaarses Linnahalli stuudios. “Soovisime saada loole ehedat ja kõige paremas mõttes retrolikku kõla ning see õnnestus Johannese abil täielikult” räägib ansambliga liitunud kitarrist Rauno Laikjõe.

Ansamblit Revals saab näha ja kuulata täna õhtul saates “Kolmeraudne”, homme Tartu Püssirohukeldris ning pühapäeval Tallinna Lauluväljakul asetleidval kontserdil “Kõigi Eesti”.