KUULA | Värske Eesti muusika! Kalle Sepp andis välja uue loo ja suundub Mikk Tammepõlluga tuurile


Kalle Sepp & Locomotiiv andis täna välja uue singli oktoobris ilmunud albumilt “Mäng”. Singel kannab pealkirja “Unes või ilmsi” ning seda kuuleb ka 1. veebruaril algaval Eesti tuuril, kuhu Kalle suundub koos Mikk Tammepõlluga.

Laul ”Unes või ilmsi” tutvustab ansambli Locomotiiv teistsugust helikeelt võrreldes seni ilmunud singlitega. Selle autoriteks on bändi liikmed Mikk Tammepõld ja Priit Jääger. Uut singlit kuuleb akustilises võtmes ka sel neljapäeval algaval Kalle Sepa ja Mikk Tammepõllu ühisel kontserttuuril “Vaikus”, mis viib mehed esinema lausa kümnesse erinevasse maakonda. “Oleme kokku pannud muheda kava, mis sobib talveõhtutesse hästi,” räägib Kalle Sepp. “Käisime Mikuga loomelaagris, tegime proovi ja ootame kontsertturneed juba väga. Lubame ilusat elamust!”

Mehed valisid eestikeelsesse kontsertkavasse lugusid nii enda kui ka oma lemmikmuusikute repertuaarist. “Kindlasti esitame oma bändi Locomotiiv palasid, kõlavad näiteks “Mäng” ja “Viirastus” ja palju muud,” lisab Mikk. “Rõõm on selle tuuri raames jõuda väiksematesse Eesti paikadesse, kus ei ole varem kontserte andnud.”

Tuuri kava:
01.02 Saku mõis
02.02 Keila Kultuurikeskus
03.02 Haapsalu Kultuurikeskus
04.02 Kuressaare Kultuurikeskus
05.02 Kõrkvere koolimaja
06.02 Kärdla Kultuurikeskus
08.02 Vändra Kultuurimaja
11.02 Rapla Kultuurikeskus
12.02 Tõrva kirik-kammersaal
13.02 Elva Kultuurikeskus
14.02 Tartu Karlova Teater
15.02 Antsla Kultuuri- ja Spordikeskus
21.02 Kunda Linna Klubi
22.02 Rakvere Buena Vista Sofa Club