KUULA: Ziggy Wild avaldas uue kõrvetavalt kuuma singli peagi ilmuvalt helikandjalt

 (1)
+ Järgmisel nädalal esitlustuur koos ansambliga Revolver!
KUULA: Ziggy Wild avaldas uue kõrvetavalt kuuma singli peagi ilmuvalt helikandjalt
Foto: Maris Savik

12. novembril saab Tallinna klubist Sinilind alguse selle aasta kõige pöörasem plaadiesitlustuur, kus enda esimest helikandjat esitleb 2013. aasta Noortebändi võitja Ziggy Wild ning oma teist kauamängivat tutvustab Tallinnast pärit eestikeelne rock-kvartett Revolver. Üheskoos minnakse lammutama Eesti eri nurkadesse kahel järjestikusel nädalavahetusel.

Väikese õrritajana andis Ziggy Wild välja oma esimese singli, mille kohta sõnas Ziggy Wildi lauljatar Laura Prits, et ''White City'' näitab bändi senini varjatuks jäänud külgi ja annab kuulajale veidi aimu EP mitmekülgusest ja bändi uuest hingamisest. Kuula singlit ''White City'' SIIT.

Jõuliselt kaasahaarav, alati üllatav ja emotsioone vallandav Ziggy Wild on noor rockbänd, mis on jäänud truuks vanakooli sound'ile. Bändi neljaliikmelist seltskonda iseloomustab mitmekülgsus, iseolemise energia, täpselt nagu nende muusikatki. Kohati käre, aga alati mahe naisvokaal lisab tilga vürtsikat õli toore energiaga laetud kitarririffide ja keharaputava trummipartii kooslusele. Juba lavashow on täisväärtuslik elamus omaette. Aastal 2013 pälvis ansambel Ziggy Wild Noortebändi tiitli ning 2015 aasta suvel toodi võit koju rahvusvaheliselt bändi võistluselt Poolast. Konkursi võitjana astus Ziggy Wild ülesse pea 12 000 inimese ees olles ühtlasi soendusbändiks Carlos Santanale. Novembris ilmuv EP on salvestatud Eestis, mille on kokku mixinud ja mastertanud Brent Clawson USA-st.

Seotud lood:

Tuuri kuupäevad ja linnad :
12.11 Sinilind (Tallinn)
13.11 Rock’n’Roll Heaven (Tartu)
14.11 Endla teatri kohvik (Pärnu)
19.11 Lennukitehas (Viljandi)
20.11 Juudas (Tõrva)
21.11 Kära Kants (Rakvere)

Vaata tuuri eventi SIIT.