Kvaliteetne viin, viski, tuhatoosid ja romantiline atmosfäär! Vaata, mida kõike nõuab Scooter lava taha

 (10)
Scooter ja Groove Coverage Live 2015
Scooter ja Groove Coverage Live 2015Foto: Rauno Salumets

23. augustil Tallinna Lauluväljakul esineva maailma tehnomuusika lipulaeva Scooteri nõudmiste hulka kuuluvad küünlavalgus ja šampanja. Maailmatuuriga Eestisse saabuv artist vihkab neoonlampe ning armastab liikuda luksautodega.

Scooteri nõudmiste hulka kuuluvad ilusatel alustel põlevad küünlad, vaibad, diivanid ja jahutusnõus šampanja, mis peab artisti ootama lauluväljaku tagaruumidesse saabudes. Artist on eraldi rõhutanud, et talle ei meeldi neoonvalgus ning see peab olema välja lülitatud kõikides tagaruumides.

Joogipoolisest soovib Scooter oma tubades näha Moët šampanjat, kvaliteetset viina ja viskit. Selle kõrvale oodatakse erinevaid mahlu, energiajooke ja vett. Saksa tippbänd tahab samuti, et lava taga oleks üles seatud tipptasemel DJ pult.

Scooteri mehed on ilmselt kõvemat sorti suitsetajad, sest tuhatoose nõutakse rohkelt ja igale poole. Scooteri kogu Eestis viibimise ajaks peab olema neile eraldatud luksus S-klassi Mercedes-Benz ning samuti peab olema turvamees nii esineja ruumide ees kui hotellis.

Rannap Roostevaba maailm