Lady Gaga esineb Tallinnas koos viieliikmelise live-bändiga

 (7)
Lady Gaga esineb Tallinnas koos viieliikmelise <em>live</em>-bändiga
Reuters/Scanpix

Juba sellel laupäeval, 25. augustil esineb Tallinna Lauluväljakul maailma popstaar number üks Lady Gaga. Suurejooneline ball-kontsertetendus leiab aset lauljatari uue maailmaturnee «The Born This Way Ball» raames. Tallinnas astub Lady Gaga lavale koos viieliikmelise live-bändiga.

Erinevalt paljude teiste popmuusika staaride kontsertidest, kus saatemuusikud varju jäävad, on Lady Gagat laval saatev live-bänd lauljatari show lahutamatuks osaks. Kõige kuulsam Lady Gaga live-bändi liige on kitarrimängija Tim Steward, kes on esinenud koos Britney Spears’i, Backstreet Boys’i, Nicole Sherzinger’i, 50 Cent’i ja paljude teiste suurte nimedega ning on osalenud mitmete staaride stuudioalbumite salvestamisel – sealhulgas Destiny's Child’i, Mary J. Blige’i, Rihanna, Jennifer Lopez’i, Faith Evans’i, Lionel Richie jpt. Trummaril George "Spanky" McCurdy on ette näidata koostöö Justin Timberlake’i, P. Diddy ja Kanye West’iga. Lisaks kuuluvad live-bändi koosseisu bassist Lanar “Kern” Brantley, kitarrimängija Ricky Tillo ja klahvpillide mängija Brockett Parsons. Ka Lady Gaga ise võtab show raames kätte kaks muusikainstrumenti - kitarri ja keytari.

Lisaks saatebändile koosneb Lady Gaga lavameeskond ka kaheteistkümnest kogenud tantsijast – lavale astub 8 mees- ja 4 naistantsijat. Tantsutruppi kuuluvad teiste hulgas näiteks Asiel Hardison, kes on töötanud koos Gloria Estefani ja Whitney Houstoniga; Mark Kanemura, kes on oma karjääri jooksul jõudnud tantsida Katy Perry, Janet Jacksoni ja Beyoncé showdel; Jeremy Hudson, kes on osalenud filmides Bedtime Stories, Hannah Montana The Movie ja Step Up 3D ning David Lei Brandt – laulja ja näitleja, kes on ühtlasi selle aasta kevadeni olnud poistebändi Varsity Fanclub liige.

Seotud lood:

Maailma popstaar number üks Lady Gaga esineb juba sellel laupäeval, 25. augustil Tallinna Lauluväljakul uue maailmaturnee «The Born This Way Ball» raames. Show erikülalistena astub lavale Briti glämmroki ansambel The Darkness ja DJ Lady Starlight.

Piletid Lady Gaga showle Tallinna Lauluväljakul on müügil ainult Ticketpros - internetipoes aadressil www.ticketpro.ee, kõigis Ticketpro müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti.