Lähisuhte vägivallast pääsenud Kerli Kõiv: küsimus on selles, miks sina jääd sellesse olukorda

 (8)
Kerli Kõiv nautis Viru Keskuses TMW muusikat
Kerli KõivFoto: Martin Dremljuga

Raamatu "Haavatud jumalannna paranemispäeviku - 30 päevaga tallamatist supernaiseks" kirjutamisega hõivatud olnud Kerli Kõiv saab sel nädalal lõpuks oma töövilju nautima hakata. Valminud kirjatükk on naisele aga väga personaalne sisuga.

Kerli raamat põhineb tema möödunud suhtel, mille lõpp oli tema jaoks väga valus ja murdis tema südame. Kuid neiu on pidanud läbi elama ka lähisuhte vägivalla episoode, millest ta küll lähemalt teisipäevases "Radaris" ei kõnelnud, kuid rääkis sellest, mida ta läbielatust õppis: "Küsimus ei ole selles, miks keegi teine käitub halvasti. Küsimus on selles, miks sina jääd sellesse olukorda, miks sina ei tee seda muutust."

"Tegelikult ma ikkagi purunuesin täiesti tuhandeks killuks, no see oli ikka täielik madalseis," kirjeldas ta suhte lõpus vallandunud tundeid.

"Minu raamat ja minu jutt ei ole üleüldse mingi näpuga näitamine. Ma olen ka miljoni veaga inimene täpselt nagu kõik teised. Olen ise teinud väga palju vigu, olen ise olnud halb kaaslane. Aga see on lihtsalt kõik õppimiseks," ütles Kerli oma raamatu kohta, mis on küll mõeldud kui eneseabiõpik, kuid ka tema kirjanikuna ei loe ennast veatuks.