Lauljatar Anne Veski: tundub, et minu muusika meeldib rekkajuhtidele!


Lauljatar Anne Veski: tundub, et minu muusika meeldib rekkajuhtidele!
Foto: Pressimaterjalid

Laupäeval, 20. juulil Tallinn Truck Show'l esinev Anne Veski ütleb regiooni suurima rekkanäituse valguses, et talle on sümpaatsed maalingutega raskeveokid. "Väga hea, et liikluses näeb sellist silmailu," möönab laulja.

Küsimusele, kas ta on ka ise mõne suure rekka reisijapool olnud, ütles Anne Veski, et tema on suurte veokitega kokku puutunud vaid suurtel kontsertidel, kus rekkad on asendamatud valguse- ja helitehnika transportijad.

"Kindlasti on hea muusika rekkajuhtidele ainsaks saatjaks nende pikkadel reisidel ja tundub, et minu muusika neile meeldib, sest olen juba mitmendat aastat kutsutud nende suurepärasele show'le Tallinna Lauluväljakul," lisas Anne Veski.

20. juulil koguneb Tallinna Lauluväljakule ligi sada uhkelt maalitud ja tuunitud raskeveokit. Baltikumi suurimal rekkate näitusel saab lisaks suurtele ja ilusatele autodele vaadata ka veoautokrossi, moto- ja autodriftinguid, Jaan Roose slackline'i showd, laste teatrietendust. Muusikalise poole eest kannavad hoolt Anne Veski, Stratovarius, Shanon, Metsatöll ja Up The Sky.