Lauluväljakul filmiti muusikali “Laulev revolutsioon” muusikavideo


Lauluväljakul filmiti muusikali “Laulev revolutsioon” muusikavideo
Foto: Pressimaterjal/ Liisabet Valdoja

Esmaspäeval filmiti järgmisel kevadel Los Angeleses esietenduva muusikali “Laulev Revolutsioon” muusikavideo loole “Never Forget Who You Are”, mida esitab New Yorgis resideeruv Eesti päritolu näitleja ja laulja Kristi Roosmaa. Muusikal on kirjutatud Broadway veterani Tony Spinosa ja James Bearharti poolt inspireerituna meie ajaloost.

Kristi Roosmaa tegi oma debüüdi eelmisel aastal Ameerika Ühendriikide ühes vaadatuimas teleshows “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” Grammy auhindadega pärjatud räppari Residente ja Bad Bunny’ga. Kristi on lõpetanud Ameerika Muusikali ja Draama Akadeemia, esinenud solistina Carnegie Hallis ning pärjatud parima naisnäitleja tiitliga lühifilmis “Wildflower” näitlemise eest.

Muusikavideo produtsendiks ja režissööriks on äsja Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakooli audiovisuaalse meedia eriala cum laudega lōpetanud Vivian Säde. Vivian asub sügisest omandama magistrikraadi stsenaristikas Edinburgh Napier ülikoolis Šotimaal.

Projektis lööb kaasa ka New Yorgis elav eestlasest brändijuht Valev Laube, kelle firma The VL Studios tegeleb muusikali turundusliku poolega.

Muusikavideo, mida sponsoreeris Tallinna Lauluväljak ja kus on näha Eesti disainer Liina Stein’i imelist kleiti, avalikustatkse septembri lõpus.