Laura Põldvere eksabikaasa meenutab lahutust: mingi maani suutsin olla tasakaalukas ja siis kiskus pidutsemise sektorisse

 (29)
Joel ja Laura Remmel
Joel ja Laura RemmelFoto: Rauno Volmar

Värskes Anne & Stiili numbris räägib muusik Joel Remmel tugevamaks kasvamisest ning muuhulgas räägib ta detailselt ka abielust Laura Põldverega, mis purunes kolme aasta eest.

"Tagasi vaadates saan öelda, et olen lahkuminekust välja tulnud tugevamana. Aga ma ei saa öelda, et olen kuidagi tänulik, et see juhtus," tõdeb Remmel.

"Usun, et ka õnnelikus abielus olnuna oleksin vajalikud õppetunnid kätte saanud. Ei saa väita, et üksnes lahkumineku kaudu on võimalik mõningaid asju õppida. Eks üksjagu enesehävituslikku väljaelamist oli ka, sel perioodil mu äärmused laienesid. Mingi maani suutsin olla hästi tasakaalukas ja siis kiskus pidutsemise sektorisse," meenutab ta kahe aasta pikkuse abielu lõppemist.

Kuid muusik sai aru, et selline elustiil ei olnud edasiliikumine, vaid asja korraks kõrvale lükkamine. "Mingi hetk tuleb arusaamine, et see on nüüd uus olukord, ja peab vaatama, mis edasi," lisab ta.

Artikkel refereeritud Anne & Stiilist.