Legendaarne DJ Paul van Dyk saabub uue albumituuri “Guiding Light” raames Eestisse

 (1)
Legendaarne DJ Paul van Dyk saabub uue albumituuri “Guiding Light” raames Eestisse
Pressimaterjalid

Reedel, 22. mail jõuab Tallinnasse Club Hollywoodi elektroonilise tantsumuusika tipp, Grammyga pärjatud DJ Paul van Dyk. Uhiuue albumituuri “Guiding Light” raames Eestisse naasev legendaarne DJ ja produtsent lubab vinget show’d ning tuntuimad hitte nagu “For an Angel”, “Home”, “We Are Live” jpm. Piiratud koguses hea hinnaga piletid on müügil Ticketeris!

2005. ja 2006. aastal maailma parimaks DJ-ks nomineeritud Paul van Dyk (PvD) on müünud üle kolme miljoni albumi ning püsinud pea 20 aastat maailma parimate DJ-de nimistus. Koos oma viimase kauamängivaga on ta välja andnud 8 albumit ning produtseerinud mitmeid raadiohitte ja filmimuusika soundtracke. Peale tihedate ülemaailmsete tuuride juhib ta ka iganädalast raadiosaadet “Paul van Dyk's VONYC Sessions”, millel on igakuiselt umbes 21 miljonit kuulajat.

Uue albumi kohta ütleb Paul van Dyk järgmist: “Mulle on alati olnud eesmärk inspireerida teisi läbi muusika ja mõnes mõttes see ongi mu uue albumi “Guiding Light” missioon. Hea meel oli koostööd teha mitmete väga andekate ja tulevaste trance-muusika artistidega, korraldades erinevaid lindistamissessioone üle maailma, nii minu Berliini kodustuudios kui ka mõnes maailmanurgas paiknevas hotellitoas.”

Kuigi Paul van Dyk on Eestis üles astunud juba mõned korrad, külastab ta 22. mail Eesti üht populaarsemat ööklubi, Club Hollywood esmakordselt. Sealhulgas on maailmakuulsa DJ-ga koostööd teinud ka Eestist pärit hinnatud dirigent Paavo Järvi. Piiratud koguses piletid on müügil Ticketeris alates 22.01 kell 10.00.

Rannap Roostevaba maailm