Legendaarne Soome elektro-muusika duo Morphology esineb aasta lõpus esmakordselt Eestis

 (1)
Legendaarne Soome elektro-muusika duo Morphology esineb aasta lõpus esmakordselt Eestis
Pressiamaterjalid

Aasta viimasel reedel, 27. detsembril toimub ööklubis HALL acid-muusikale pühendunud üritustesari House of Acid, mille raames astub live’iga üles rahvusvaheliselt hinnatud Soome elektro-muusika duo Morphology.

Kümme aastat tegutsenud Morphology on viimase kaheksa aasta jooksul välja andnud neli albumit ja teinud koostööd tuntud plaadifirmadega nagu Central Processing Unit, Solar One Music, Cultivated Electronics, Semantica ning Abstract Forms. Duo liikmed Matti Turunen ja Michael Diekmann on atmosfäärilise electro eestvedajad selle kõige väärtuslikumas võtmes.

Nende loomingut iseloomustavad tekstuuririkkad meloodiad, mis on omanäoliselt kokku kombineeritud klassikalise elektro- ja techno-muusikat iseloomustavate rütmide ja acid-detailidega. 2018. aastal Firescope Records alt ilmunud kauamängiv “Traveller” pakub seevastu veidi sügavamate bassiliinidega hoopis abstraktsemaid meloodiaid, kui varasemad väljalasked.

Lisaks Morphology analoog-riistvaraga LIVE-etteastele astuvad DJ puldi taga üles Hall klubi residendid Denis Punch, Micaela Saraceno ja Kaspar Kivilo.

Lisainfo ürituse kohta asub Facebookis!