MAAGILINE FESTIVAL: Kõik lemmikud kohal! Intsikurmu avalikustas esinejate lõpliku nimekirja

Mick Pedaja, Tommy Cash, OUU jpt!

Intsikurmu festival kutsub juba neljandat aastat järjest Põlva mändide alla inimesi maagilisele muusikaelamusele. Tänavune progamm on koos, toidukohad meisterdavad menüüsid ning hea õllevalik rõõmustab külastajaid.

Augustikuu esimesel nädalavahetusel toimuv Intsikurmu ei ole enam mägede taga ning 7. juulil sai avalikuks täielik esinejate nimistu.

Kahel päeval saab nautida suurepärast muusikat ning festivalile järgnevad sumedates augustiöödes meeleolukad järelpeod. Intsikurmu programmijuht Martin Ruus selgitab, et festivalil on kohal parimad Eesti pojad ja tütred ning seda nii esinejate kui ka kuulajate näol. Lisaks parimatele Eesti muusikutele on kohale kutsutud ka läbinaabrite artiste.

"Sellel aastal oleme teinud esinejate nimekirja veel põnevamaks ja kutsunud kohale Islandi aasta meesartisti Agent Fresco. Veel on meil sellel aastal ka metsakino," lisas programmijuht ja selgitas, et metsakino tarbeks on kokku pandud hoolikalt valitud filmiprogramm. "Kõike head on keeruline läbi arvutiekraani edasi anda ja see üritus, mida tuleb kohapeale tulla kogema," lisas Ruus lõpetuseks.

Intsikurmu festivalil esinevad:

NOËP
Marten Kuningas ja Miljardid
Erki Pärnoja ja Himmelbjerget
MOONCAKE
Lexsoul Dancemachine
BOKKA
I Wear* Experiment
Argo Vals Band
The Sound Poets
Reket
Wolfredt
DJ-d Estonian Funk Embassy
Mick Pedaja
Me and My Drummer
Zebra Island
Ans. Andur
Tommy Cash
OUU
Ingrid Lukas
Micucu
Alise Joste
Agent Fresco
Abandoned Elysium
KATÉA
DJ-d One Night in Bangkok