Maagilised Mikud! Mikk Tammepõld ja Mick Pedaja annavad reedel Von Krahlis kontserdi


Maagilised Mikud! Mikk Tammepõld ja Mick Pedaja annavad reedel Von Krahlis kontserdi
Erakogu/Rait Tuulas

Reedel, 22. aprillil, tasub seada sammud Von Krahli, kuna alumises saalis astuvad järjepanu lavale nimekaimud Mikk ja Mick — Mikk Tammepõldu teame kui arvukates ansamblites tegutsevat ja edukat soolokarjääri arendavat lauljat ja laulukirjutajat ning Mick Pedaja sai tuule tiibasse Eesti Laulu konkursilt.

Õhtu peaesineja Mikk Tammepõld astus lavale juba 2000.aastal, ning 2013.aastal ilmutas oma esimese sooloalbumi “On asju, milles eksida ei saa”, mis tugines armastatud eesti luuletajate laulutekstidel. Album oli edukas — see nomineeriti Eesti Muusikaauhindadel kolmes kategoorias ja pälvis Raadio Mania tunnustuse kui Aasta Parim Rock Album.

Reedesel kontserdil tutvustab Mikk muuhulgas publikule ka oma uut bändi, kuhu kuuluvad Ken Koemets (Nevesis), Priit Jääger (Six Feet Club) ja Viljar Norman (Dramamama). Kontserdikavas on lisaks debüütalbumi lauludele ka varem kuulmata lugusid Miku tulevaselt albumilt.

Mick Pedaja kogus laiemat tuntust tänavusel Eesti laulu konkursil hüpnootilise palaga “Seis” ning on varem teadlikuma muusikasõbra teadvuses olnud ansambli Micucu kaudu. Andekas muusik esitab kontserdil akustilise kitarri saatel enda soololoomingut.

Üritus asub Facebookis SIIN ning mõlema artisti Soundcloudi saad uurida SIIT ja SIIT!

Rannap Roostevaba maailm