Maailma kuulsaim Pink Floydi tribuutshow naaseb Eestisse

 (3)
Maailma kuulsaim Pink Floydi tribuuts<em>how</em> naaseb Eestisse
Pressimaterjalid

21. oktoobril esineb Nordea Kontserdimajas taas Inglismaalt pärit ansambel Brit Floyd, kelle live-esinemisi peetakse tänapäeval maailma parimaks Pink Floydi loomingule pühendatud tribuutshowks.

Bänd jõuab Tallinnasse maailmaturnee «Space and Time World Tour 2015» raames ning uus kava sisaldab lugusid kõikidelt Pink Floydi albumitelt, sealhulgas ka eelmisel aastal ilmunud plaadilt «The Endless River». Piletid on nüüd müügil Piletilevis.

Brit Floyd tuleb tagasi Eestisse pärast väljamüüdud kontserti Tallinnas 2014. aasta oktoobris. Ansambli muusikalise juhi, laulja ja kitarristi Damian Darlingtoni sõnul oli publiku vastuvõtt vaimustav absoluutselt igal pool maailmas, kuhu muusikud eelmise tuuri raames jõudsid. «Ka kontsert Nordea Kontserdimajas oli võrratu ning seisev ovatsioon pani õhtule väärika lõpu. Suur tänu kõigile, kes kohal käisid! Kohe pärast esinemist jõudsime korraldajatega eelkokkuleppele, et järgmise maailmaturnee raames tagasi tulla. Nüüd ootame põnevusega uut kohtumist kõikide Pink Floydi loomingu austajatega Eestis,» ütles Darlington, lisades, et bändi uus show tuleb ambitsioonikam kui kunagi varem: «Eesti publikut ootab sügisel uus kava, võimsam valgus- ja lasershow ning suurejoonelisem lavaproduktsioon. Lavakujunduse üheks põhielemendiks on aga endiselt Pink Floydi kaubamärgiks saanud suur võlvikaar. Ning endiselt pöörame üksikasjalikult tähelepanu kõikidele pisidetailidele, taasluues iga nüanssi igast mõistatuslikust Floydilikust hetkest - seda nii muusikaliselt kui ka visuaalselt. »

Seotud lood:

«Space and Time Tour 2015» turnee avaldab austust Pink Floydi viis dekaadi kestnud karjäärile. Tallinna kontserdil kuuleb lugusid kõigilt viieteistkümnelt Pink Floydi stuudioalbumilt, sh. «The Dark Side of the Moon», «Wish You Were Here», «Animals», «The Wall», «The Division Bell».

Brit Floydi esinemisi on nautinud juba üle miljoni inimese kogu maailmas. Alates oma esimesest kontserdist aastal 2011 Inglismaal, on bänd pälvinud ka muusikakriitikute tähelepanu