Maailma tuntuim a capella grupp Naturally 7 esineb märtsis Alexela Kontserdimajas

 (2)
Maailma tuntuim a capella grupp Naturally 7 esineb märtsis Alexela Kontserdimajas
Foto: Pressimaterjal

Eestlaste poolt palavalt armastatud New Yorgi show-vokaalbänd Naturally 7 jõuab uuel aastal taas Eestisse andes energiast pakatava kontserdi 24. märtsil Alexela Kontserdimajas. Naturally 7 on üle maailma tuntud kui grupp, kes esitab kõiki helisid - löökpillidest pasunateni – vokaalselt imiteerides. Olgugi, et tegemist on a capella grupiga sobivad nende esitused kuumaks kütma ka klubisid. Piletid Naturally 7 kontserdile tulevad müügile 10. detsembril.

Naturally 7 muusikaline stiil on paindlik, ulatudes seinast seina. Mängulisus on grupeeringu kontsertide oluline osa, mis seisneb ühelt poolt rõõmsameelses lavalises olekus, suhtlemises publikuga ning teisalt tähendab seda, et muusikud oskavad fantastiliselt imiteerida erinevaid bigbändi pille ning vokaalselt järele mängida raskemaidki instrumentaalseid soolosid.

Eesti publikule sai Naturally 7 tuttavaks kui astuti üles Michael Buble kontserdi külalisesinejana. Muuhulgas on nad lava jaganud ka artistidega: Herbie Hancocki, Quincy Jonesi, Coldplay. Tänaseks päevaks on nad välja andnud 8 kauamängivat albumit ning nende show ja lavaline energia on neid esinemaviinud ka festivalidele nagu North Sea, Montreux jt.

Piletite eelmüük Naturally 7 24.märtsi showle algab esmaspäeval 10. detsembril kell 10.00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti.