Maailmakuulsa räppari julm ülestunnistus: ma olin voodis neiuga ja roojasin end täis terviseprobleemi tõttu

 (7)
Maailmakuulsa räppari julm ülestunnistus: ma olin voodis neiuga ja roojasin end täis terviseprobleemi tõttu
Scanpix

Räppar Rick Ross avalikustas elulooraamatu "Hurricanes", kus ta räägib nii karjääri tipphetkedest, kui ka tema elu madalaimatest punktidest. Üks tema tumedamaid tunde saabus 2018. aasta märtsikuus.

Ross meenutab raamatus, et tal tekkides magades krambid, mis olid põhjustatud kodeiini kuritarvitamisest. Ta oli toona sõltuvuses ka erinevatest valuvaigistitest ja alkoholist.

"Kell pool neli hommikul ärkas üles neiu, kes minuga tol ööl oli, ning ta jooksis allkorrusele ja ütles, et ma olen püksi roojanud ning mul tuleb vahtu suust välja," kirjeldab Ross.

Vaatamata krampidele jõudis Ross ise vannituppa ning ta pesi end ka puhtaks. "Ma olin varem ka sellist asja üle elanud," meenutab räppar, kes ütles, et tal ei ole vaja arstiabi. Mõne hetke pärast hakkas mees köhima verd. "Seda polnud varem juhtunud."

Ross nõustus haiglasse minema ning tal avastati kopsupõletik. "Krampide ajal oli läinud mingi vedelik minu kopsudesse ning see tekitas põletiku."

Räpparile anti rahusteid ning ta pidi jääma haiglasse lausa neljaks päevaks. Ainus viis, kuidas ta sai hingata, oli tänu hingamisaparaatidele.

Rannap Roostevaba maailm