Malcolm Lincoln astub üles Õllesummeri pealaval

 (19)
Malcolm Lincoln
Foto: Ilmar Saabas

Malcolm Lincoln astub üles 15. juulil festivali Summer 2010 pealaval ehk mõned tunnid enne Soome au ja uhkuse HIMi esinemist.

Koos Malcolm Lincolniga on Summer kinnitanud pealava esinejana Popidioti, kes tegi puhta töö selleaastasel Eesti Muusikaauhindade galal viies koju neli võitu, k.a Aasta ansambli auhinna.

Summeri pealaval astuvad üles ka äsja oma uue albumi üllitanud HU? ja pandakarude kostüümidega tuntust kogunud läti poptäht Instrumenti, kelle laul “Life Jacket Under Your Seat” on ka meie raadiojaamades tuntud hitt.

Festivali suurel laval esinevad meie üks lemmikbände Smilers ja eestikeelse pop-roki artist Shanon, kelle singel Üksinda figureerib jõuliselt eesti raadiote edetabelites.

Lisaks esineb pealaval Noortebänd 2010 finalistina Summeri esinemise võitnud Animal Drama.

Summer 2010 selleaastased peaesinejad on skandinaavia rokkstaar HIM 15. juulil, elektroonilise popi hetke kuumim nimi maailmas Calvin Harris 14. juulil ning pop ja glämmroki megastaar Scissor Sisters 16. juulil.

Festival on löönud käed ansambliga Terminaator, kes toob pealavale eesti artistide seni keeruliseima tehnilise lahendusega show “Tuli ja jää”.

Festival Summer 2010 @ Õllesummer toimub 14.-17. juulini. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili jaamades üle Eesti.