Margus Vaheri rokkbänd Kobra esitab Shanonile omalaadse väljakutse

 (1)
Kuula ka Kobra uut lugu!

Ansambel Kobra on uus ansambel, mille koosseisu kuulub Margus Vaher, Mart Veski, Erkki Reimann, Tarmo Sillaots ja eesti roki raskekahurvägi Eimel Kaljulaid. Üheskoos otsustasid nad esitada väljakutse bändile Shanon.

„Kui sel aastal võitis Shanon eesti muusika karika, siis järgmisel aastal on meil plaanis see tiitel neilt sõbralikult üle võtta, seega viskame omalt poolt kinda ja esitame väljakutse. Win-win situatsioon – meile motivatsioon pingutada ja nemad ei saa ka loorberitele puhkama jääda“, on ansambel KOBRA enesekindel.

Bändil on ka teine missioon. Kui nende esimene kontsert suurel laval läks naiste varjupaiga toetuseks, siis järgmisena saab neid laval näha juba 13. juulil Tallinna Merepäevadel, kus mehed lubavad anda unustamatu show ja astuda sammu lähemale enda eesmärkide teostamisele üllitada sel aastal ka esimene täispikk stuudioalbum.

Eelnevalt on mehed avaldanud kaks singlit „Nii ma siis lendan“ ja „Veidi veel“. Täna hommikul esitles bänd "Terevisioonis" kolmandat ahjusooja singlit „Suvetuul“.

Kuula sinagi ja avalda kommentaarides arvamust, kas uuel bändil on sisu ja potentsiaali, et Eesti muusikas suuri tegusid korda saata!