Markus Teeäär naishäälest Metsatöllus: ei tasu päris vikerkaareks kõike ajada

 (2)
Metsatölli arvamine preemiasaajate sekka on selge märk suunamuutusest.
Metsatölli arvamine preemiasaajate sekka on selge märk suunamuutusest.Foto: Christo Neemre

Täna hommikul käis raadios "Vikerhommik" külas Metsatöllu solist Markus Teeäär, kelle sõnul tema 18 aastat tegutsenud kollektiiv naissolisti taga ei igatse.

Vaatamata põnevale koostööle muusik Kadri Voorandiga, sõnab Markus, et naishääle järele nemad Metsatölluga ei igatse. "Iga asi olgu täpselt selline nagu ta oli kui ta loodi, ei tasu päris vikerkaareks kõike ajada," on pikalt tegutsenud Eesti raskemuusika lipulaeva solist Markus veendunud.

Sel nädalavahetusel astub Metsatöll koos Kadri Voorandiga üles Watergate World Music festivalil Pärnus ning seda projekti peab bänd väga põnevaks: "Taolisi üksikuid projekte tasub kindlasti teha. See mõjub nii endale kui publikule värskendavalt. Pidevalt ma seda siiski ei teeks. Las Metsatöll jääb ikka Metsatölluks."

Kuidas bänd aga 18 aastat koos on suutnud püsida? "Bänditegemine on nagu abielu. Nurgad oleme aastatega suutnud ümaraks lihvida ja kuigi meil kõigil on lisaks bändielule veel igasugu tegemisi, siis kontserdipäevaks tuleme alati kokku," sõnas Teeäär.