Mel B paljastab viimaks, mis piinliku vahejuhtumi pärast tema ja Victoria Beckham lõplikult raksu läksid

 (20)
Mel B paljastab viimaks, mis piinliku vahejuhtumi pärast tema ja Victoria Beckham lõplikult raksu läksid
PA Wire/Press Association Images

1990ndate popbänd Spice Girls tundus kõrvalt vaadates kui suur sõpruskond, ent hiljem on selgunud, et see kõik oli üks suur näitemäng.

Eriti suured vastuolud olid Mel B ja Victoria Beckhami vahel. Esimene neist andis hiljuti välja elulooraamatu ning The Sun kirjutab, et seal on juttu sellestki, miks omavahel tülli mindi. Nagu selgub, pole palju vajagi.

Tüdrukud puhkasid 1995. aastal USAs Hawaii saarel. Victoria kohtus seal ühe kohaliku noormehe Naluga, kelle elustiil oli pehmelt öeldes boheemlaslik. Ta ööbis oma autos ja elatus juhutöödest. "Magasime öösel tähise taeva all. Hommikul aga ronis ta puu otsa, et mulle söögiks kookospähkleid tuua," meenutab Mel B.

Victoria, kelle hüüdnimigi oli posh (peen -toim), taolist metsikut elustiili muidugi ei hinnanud. Viimaseks piisaks karikas oli seik, kui Victoria nägi, kuidas Nulu kuses turistidele mõeldud rannas liivale ja läks end siis ookeani pesema. Victoria sai tulivihaseks ja elas end Mel B peal välja. Loomulikult oli see vaid päästik - edaspidi anti teineteise pihta pidevalt verbaalselt tuld.

Ja seda said nad teha aastaid. 1995. aastal oli bänd alles tasapisi kuulsaks saamas, tähetund oli veel ees.