Melomaanid, võtke ritta: Homme toimub Sinilinnus Tallinn Music Week’i raames põhjamaise hõnguga indie- ja rocki õhtu


Melomaanid, võtke ritta: Homme toimub Sinilinnus Tallinn Music Week’i raames põhjamaise hõnguga indie- ja rocki õhtu
Erki PärnojaFoto: Pressimaterjal

Juba homme, 30. märtsil toimub kontsertklubis Sinilind põhjamaise hõnguga indie- ja rockmuusika õhtu, kus astuval lavale nii kohalikud artistid kui ka esinejad Rootsist, Soomest ja Belgiast. Piletid on müügil Piletilevis.

Tallinn Music Week’i muusikaprogramm saab alguse sel neljapäeval ning kontsertklubis Sinilind, Birdeye Entertainment laval astuvad üles mitmed põnevad esinejad. Programmi alustab kell 19.00 Rootsist pärit laulja ja laulukirjutaja Albert af Ekenstam, kelle helirännakuid on kiitnud sellised mainekad väljaanded nagu näiteks Independent ja Clash.

Kell 20.00 jätkab samuti Rootsist pärit lauljanna Jennie Abrahamson, kes paar aastat tagasi Tallinnas juba sooja vastuvõtu osaliseks sai. Jennie on tuuritanud näiteks koos Peter Gabrieliga ning andis äsja välja uue albumi “Reverseries”. Kolmandana on laval Erki Pärnoja: EFTERGLOW. Vaid nädalapäevad tagasi ilmunud maagilise albumi muusika kõlab originaalkoosseisu elavas esituses kell 21.00.

Seotud lood:

Kontsertõhtut jätkavad kvaliteetsed rokibändid – The Empire Strikes Soomest (kell 22.00), sel aastal Eesti Muusikaauhindadel Aasta Ansambli, Aasta Debüütalbumi ja Aasta Rockalbumi kategooriates nomineeritud Põhja Konn (23.00) ning õhtu lõpetuseks lammutab laval Belgia post-punk bänd Whispering Sons (00:00).

Vaata ja kuula:
Albert af Ekenstam – Made of Gold
Jennie Abrahamson – Bloodlines
Erki Pärnoja – Efterglow
The Empire Strikes – All Hope Is Gone
Põhja Konn – Selle ilma igav kainus
Whispering Sons – Strange Identities

Liitu kontsertõhtuga Facebookis

Piletid kontsertõhtule on müügil Piletilevis

Rannap Roostevaba maailm