Menukas Lord of the Dance naaseb novembris Eestisse


Menukas Lord of the Dance naaseb novembris Eestisse
Foto: Pressimaterjal

Nimeka koreograafi Michael Flatley lavastatud Lord of the Dance naaseb Eestisse programmiga "Dangerous Games". Eesti publikul avaneb võimalus maailmakuulsat ja saale väljamüüvat sõud taas näha uue aasta 3. novembril Tondiraba jäähallis. Piletite eelmüük algab 6. detsembril.

Vaatemänguline etendus toob publikuni Lord of the Dance'i suurejoonelise sõu - vapustava koreograafia, kaasahaarava muusika, uued kostüümid ja unustamatud tehnilised lahendused. Programmis "Dangerous Games" kasutatakse muuhulgas ka tehnilist lahendust Holo Gauze, mille abil projekteeritakse holograafilisi effekte.

Etenduses lööb kaasa 40 noort talendikat tantsijat, nende hulgas ka James Keegan ja Mathew Smith. Show helilooja on Gerard Fahy. Michael Flatley ütles, et ta on siiralt vaimustuses kui andekas on kogu trupp.

Show lavastaja Michael Flatley on maailmakuulus lavastaja, kelle showsid on rohkem kui 60-s riigis vaadanud üle 60 miljoni inimese. Ta on muuhulgas ja Guinessi rekordi omanik kui maailma kõige kiirem steppija.

Lord of the Dance läeb üle kogu maailma täissaalidele, seepärast ei tasuks ka Eesti publikul pileti ostmisega väga kaua oodata.

Piletite eelmüük Lord of The Dance'i 3.novembri sõule algab neljapäeval 6. detsembril kell 10.00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti.