Metalifänni rõõmupäev: Sõlmi juustest lahti pael ja võimle kael soojaks! Kreeka bänd Suicidal Angels rokib Tallinna külma sügise tuliseks

 (4)

23. septembril annab Tallinnas Tapperi klubis oma Eesti esimese kontserdi tuntud uuekooli thrash metal bänd Suicidal Angels Kreekast.

Suicidal Angels tuletab oma muusikaga edukalt meelde aegu kui metal oli midagi vastuolulist, ohtlikku ja tigedat. Nende muusikas on säilinud toonaste keldribändide toorus, kaotamata samas oma tehnilisust. Suicidal Angelsi thrash kõlab ühtaegu klassikaliselt ja uudselt ning nakkavad kitarrikäigud ei taha plaatidele ära mahtuda. Plaate on neil tänaseks kokku juba kuus, aga jõud ei paista kuidagi raugevat.

Tallinnas soojendavad Suicidal Angelsit Damnation Plan Soomest ja Dying Gorgeous Lies Saksamaalt.

Kui 1980ndate murrangulise stiili thrash metal'i, mille algatajaks olid teiste seas sellised nimed nagu Metallica, Exodus, Slayer ja Megadeth, uus tulek käesoleval sajandil on olnud suures osas kahjuks vaid austusavaldus vanadele aegadele, ning uutest plaatidest ei konkureeri peaaegu mitte ükski vanade klassikaliste albumitega, on Suicidal Angels selles seltskonnas karmiks erandiks.