Metallica värske teavitus Euroopa fännidele: püsige lainel!


Metallica kontsert 2010, foto Mart Sepp
Metallica kontsert 2010, foto Mart Sepp

Ei tea, kas ajendatult eilsetest spekulatsioonidest või on asjade kokkulangevus selline, ent igatahes saatis täna ansambel Metallica oma fännibaasile välja e-kirja, kus lisaks uue kodulehe reklaamile lubab lähiajal uudiseid Euroopa tuuri kohta.

"Kõigile meie sõpradele Euroopas... me ütlesime, et meil on teile teadaanne spetembris. Noh, aeg on peaagu otsas, et seda teha!" seisab fännidele saadetud ja ootusärevust kasvatavas e-kirjas.

"Püsige lainel," soovitab bänd, lisades, et fännid peaksid uuenenud kodulehel nende tegemistega kursispüsimiseks uuedama oma sisselogimise andmeid.

Eile ilmus Tartu Postimehes artikkel, mis väitis, et järgmisel suvel esineb Tartus Eesti Rahva Muuseumi (ERM) taga endisel sõjaväelennuväljal legendaarne hevimuusikabänd Metallica.

Viimati andis Metallica Eestis kontserdi 2010. aastal, toona toimus see Saku Suurhallis.

Live Nation Estonia peapromootor Eva Palm lükkas eile levima hakanud kuulujutud ümber: "Kus sellist infot võetakse? Kes sellist juttu räägib?"

"Artiklis väidetakse, nagu saaks kontsert toimuma 100%. Mul küll bändiga mingit lepingut pole," ütles Palm Õhtulehele eile.