Mida kinki! Pühajärve Jaanitulel esinev Example kinkis fännile oma muusika kuulamiseks auto


Example
ExampleFoto: Hendrik Osula

Pühajärve Jaanitule üks peaesinejatest, muusik ja produtsent Example üllatas oma fänni tõeliselt uhke kingitusega. Artist kinkis oma fännile auto, et viimane saaks kuulata Example’i uhiuut muusikat.


Inglise muusik ja produtsent Example on välja andmas uut muusikat, mis nii mõnegi fänni kurvastuseks ei ilmu füüsilisel kujul CD plaadil.

Twitteri vahendusel pöördus artisti poole 24-aastane Jordan, kelle sõnul ei saa ta Example'i uut muusikat oma autos kuulata, sest seal puuduvad selleks vajalikud süsteemid nagu aux või bluetooth ühendus.

Example ei jäänud vastust võlgu ja lubas fännile osta uue auto, kus uue muusikaga albumit nautida saaks. Artisti twitteripostitus on saanud väga palju tähelepanu ja kiitust fännidelt.

Oma Twitteri postituses kirjutas Example: "Sellel kutil pole autos aux-i ega bluetoothi süsteemi, ainult CD. Ja minu uus album ei ole saadaval CD-na. Seega ma ostan talle uue auto, et ta saaks nautida mu uut muusikat."

Juba sel reedel on võimalus Example'it näha Pühajärve Jaanitulel ja, kes teab, võib olla saab ka mõni Eesti fänn uue auto täiesti tasuta?