Mihkel Raud: Martenis on lisaks lauluoskusele ka intelligentsust

 (79)
Eesti otsib superstaari - Marten välja-34
Foto: DELFI

Staarisaate kohtunik Mihkel Raud on saatest lahkunud Marteni talenti ja omapära alati kõrgelt hinnanud. "Olen seda korduvalt öelnud ja ütlen ka nüüd - Marten ei olnud mitte üksnes selle saate säravaim täht, vaid päris kindlasti hetke parim Eesti meeslaulja."

"Marten on huvitav, teistmoodi laulja. Päris kindlasti pole tegu Vaiko Epliku klooniga, kelleks teda korduvalt nimetatud on," rääkis Mihkel Publikule.

Raua sõnul on Kuningas rahulik, tore ja ääretult sümpaatne inimene, kelle tegelik mina ühetunnise saate käigus televaatajateni jõuda ei pruukinud. "Temas on olemas kõik see, mida ühele edukale artistile vaja. Lisaks suurepärasele lauluoskusele on Martenis ka arukust ja intelligentsust."

Mihkel on Publiku kommentaatoriga ühel meelel, kes kirjutas: "lõpuks ometi saab Marten enda kirjutatud lugusid esitama asuda." "Tõsi see on, et Kuningas on singer-songwriter tüüpi mees, kelle enda lood on paremad kui võõrad. Olen Marteni laule kuulnud - need on vaimukad ja väga head," hoiab ta noore talendi tegemistele pöialt.