Milline menu! Disturbedi 10. juuni kontsert on üle viidud Saku Suurhalli


Reedel algas Piletilevi vahendusel eelmüük Disturbedi 10. juuni kontserdile Kultuurikatlas. Eestis, Lätis ja Leedus üheaegselt alanud müük lõppes tööpäeva lõpuks kuna piletid müüdi läbi. Kontserdi korraldaja ja bändi managemendi ühise otsusena otsustati kontsert üle viia Saku Suurhalli blackboxi, et rahuldada kõigi Disturbedi fännide nõudlust.

Saku Suurhalli kehtivad kõik eelnevalt kontserdile müüdud piletid.

Kaasakiskuvad riffid, äratuntavalt omapärane vokaal ja mässumeelne lüürika on kõik, mis iseloomustab Disturbedi loomingut. Bänd ilmus komeedina muusikaskenele 2000. aastate alguses albumiga "The Sickness", mis juba ainuüksi USA-s müüs rohkem kui 5 miljonit koopiat. Albumilt pärinevad lood "Stupify", "Down with the Sickness" ja "Voices" püsisid raadiote mängukavades pikka aega. Disturbed pälvis suure tähelepanu, kuna lisas metalmuusikasse modernset elektroonilist kõla.

Tänaseks on bänd välja andnud 7 täispikka albumit, millest neli on debüteerinud Billboard 200 tabelis kohal number 1. Viimane album "Evolution" nägi ilmavalgust tänavu 19. oktoobril.

Disturbed: David Draiman (vokaal),Dan Donegan (kitarr), John Moyer (bass) ja Mike Wengren (trummid).

Lisapiletid on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Saku Suurhalli kehtivad kõik eelnevalt kontserdile müüdud piletid.