Milliseid saladusi paljastas Michael Jacksoni keha? Popkuningas oli kiilakas ja tal olid peidetud tätoveeringud!

 (14)
10 aastat Michael Jacksoni surmast
Milliseid saladusi paljastas Michael Jacksoni keha? Popkuningas oli kiilakas ja tal olid peidetud tätoveeringud!
Scanpix

Täna möödub 10 aastat laulja Michael Jacksoni surmast, mille põhjuse avastamiseks tuli popkuningas ka lahkamisele viia. Arstid avastasid ülevaatuse käigus, et Jacksoni keha oli sama salapärane, kui muusiku eraelu.

Näiteks selgus, et muidu mustade lokkis juuste poolest tuntud Jackson oli enne surma peaaegu kiilakas. "Ta kandis avalikult alati parukaid. Kui vaadata tema peanahka, siis see oli arme täis," kirjeldas vaatepilti lahkamiselt Los Angelese politseis töötav detektiiv Scott Smith. Ta lisas, et juukseid oli puudu just külgedelt ning Jackson oli lasknud tätoveerida peanahka mustaks, et jääks kohevate juuste efekt ja see kattis ka kiilaid kohti.

Samuti olid šokeerivas seisus ka laulja käed, mis olid kaetud süstimisjälgedega. Samuti oli palju arme loendamatutest iluoperatsioonidest, mis ta 50 eluaasta vältel jõudis teha.

Iluoppide kõrval oli ta proovinud omal nahal ära ka mitmeid muid permanentseid iluteenuseid. Näiteks olid ta huuled alati roosad, sest ta laskis need sellisteks tätoveerida.