MÖLLUVIDEO | Maailma parima DJ tiitlit kandev Martin Garrix hullutas Horvaatias toimunud festivalil Ultra Europe kümneid tuhandeid peohunte

Loe Kristjan Hirmo muljeid!

Eile lõppes Horvaatia kuurortlinnas Splitis juba viiendat korda toimunud muusikafestival Ultra Europe. Raadiosaatejuht ja diskor Kristjan Hirmo veetis seal 3 vinget päeva ning jagas oma muljeid ka Publiku lugejatega.

Diskorist raadiohääle Kristjan Hirmo hinnangul oli eilne kolmest festivalipäevast kõige rahvarohkem ning staadionil ja selle ümbruses tantsis pea 50 000 muusikasõpra. “Laupäeva õhtul tegi korraldajatele peavalu pisut tugevam tuul ja seetõttu oli näiteks festivali pealava ülemised LED-paneelid langetatud ohutusse kõrgusesse ning piirdeaedadelt eemaldati ka bännerid, et need tuulega ümber ei läheks,” sõnas Hirmo. “Ilm oli tegelikult tuulevaikne ja mõnus ning see oli kindlasti ka põhjuseks, miks rahvast kogunes nii palju.”

Techno-muusikalaval Resistance nägi ja kuulis eile eksklusiivseid back 2 back esinemisi, kus paarikaupa möllutasid DJ-puldi taga oma žanri vaieldamatud superstaarid — Nic Fanciulli ja Eats Everything, Sasha ja John Digweed ning Seth Troxler ja The Martinez Brothers. “Festivali pealaval pakuti aga publikule DJMAG TOP100 esikümnest selliseid nimesid nagu Afrojack ja Hardwell. Mõlema mehe setid olid väga energilised, kuid vaieldamatult osutus pealava publikumagnetis hetkel maailma nr. 1 DJ tiitlit omav Martin Garrix,” vahendas Hirmo.

Vaata, kuidas Martin Garrix eile õhtul rahva hulluma pani!