Muusikasõbrad, rõõmustage! Õllesummer Festivali avapäeva peaesineja on Franz Ferdinand

 (4)
Muusikasõbrad, rõõmustage! Õllesummer Festivali avapäeva peaesineja on Franz Ferdinand
Pressimateralid

4. juulil annab Tallinna Lauluväljakul 25. Õllesummer Festivalile suure avapaugu maailmakuulus indie-rock bänd Franz Ferdinand, kes oli ka täpselt 10 aastat tagasi esimene suurem Festivali peaesineja.

Mitmeid auhindu pälvinud (Brit Awards, NME Awards, Mercury Prize jne.) ning kordi Grammy´le nomineeritud Franz Ferdinand annab 4. juulil taas unustamatu live-elamuse tuhandetele rokisõpradele. Seejuures esitletakse nii varasemaid hitte kui ka 9. veebruaril ilmuva uue albumi lugusid.

Tuntud melomaan Olav Osolin on Franz Ferdinandi esinemisest vaimustuses ning kommenteerib bändi järgmiselt: "Ma olen nende 2004. aasta debüütalbumit palju kordi kuulanud ja üksvahe tundus mulle, et kui ma oleksin üksjagu noorem ja plaaniks rockbändi teha, siis oleks see just selline nagu Franz Ferdinand – ägedate kitarririffidega intelligentne indierock, milles on nii pungilikku energiat kui ka popilikku meloodiat.”

Õllesummer Festivali päevapilet tagab sissepääsu Tallinna Lauluväljaku alale vabalt valitud festivali päeval, festivali pass sissepääsu kogu festivali alale 4.-6. juulini. Festivaliala on avatud iga päev ajavahemikus 17.00 kuni 01.00.

Seotud lood: