Nahkpüksid jalga! Sindi Rockil esinevad Square, The Belka, The Tuberkuloited, Köömes ja Kosmikud

Juba homme!
Rokk-kontsert
Rokk-kontsertFoto: Kert Saarma

Sindi Rock toimub juba 50. korda ning tähistab juubelit 12. oktoobril Sindi seltsimajas. Uksed avatakse kell 18, piletimüük toimub kohapeal sularahas. Sel aastal iseloomustab esinejaid eestikeelne repertuaar ja omaloomingu esitamine.

Tänavused tegijad on väga staažikad esinejad: Square, The Belka, The Tuberkuloited, Köömes ja Kosmikud. Ägeda trummishow korraldab Rainer Meinart ning melu hoiab üleval DJ-duo Hot n' Handsome. Pärast bände kestab melu ja muusika edasi, et muusikahuvilised üle Eesti saaksid muljetada ja nautida.

Kuigi Sindi Rocki toimumispaik on paaril aastal olnud hoopis laululava, otsustasid korraldajad sel aastal, et juubeliüritus peab minema tagasi juurte juurde, sest ajalooliselt on Sindi Rock toimunud seltsimajas. „Sellisel saalil niisama seista lasta on patt," viitab korraldusmeeskond ühele Pärnumaa suurimale ruumile, kus ürituse korraldada.

„Sindi Rocki näol on tegemist kogukonna tunnusüritusega, mis on väga oluline kohalike ja ka Eesti kultuuri jaoks. Ainuõige viis seda juubeliaastal teha on kaasates kogukonda," selgitab abivallavanem Jana Malõh ja lisab, et ürituse korralduses osalenud vabatahtlike panus on olnud tänuväärne ja asendamatu.

Üritus Facebookis siin!