Naised Köögis lähevad talvetuurile


Naised Köögis lähevad talvetuurile
Pressimaterjalid / Kaari Saarma

Viljandi vanalinna koduköökides alguse saanud ansambel Naised Köögis astub jõulukuul kuues Eesti paigas üles kavaga „Soojuse hoidmise aeg.“ Kontserdid toimuvad Tartus, Pärnus, Vihulas, Viljandis, Võrus ja Tallinnas.

Ansamblis musitseerivad Kairi Leivo, Kristiina Ehin, Katrin Laidre ja Sofia Joons. Detsembris toimuvad esinemised ei ole päris tavalised jõulukontserdid. Naised esitavad ikka neile omaseid lugusid - kavas on nii armsaks saanud palad, on ka selliseid, mis on lavalaudadele jõudnud üliharva ning loomulikult tulevad esitamisele ka täiesti värsked lood, mis on valminud spetsiaalselt talvisele külmale ajale mõeldes.

Kontserdil teeb valgusinstallatsioone kunstnik Okeiko. “Kontserdile pealkirja pannes mõtlesime sellele, et võib-olla elaksid eestlased sõprade ja koduseinte sooja toeta talve väga raskelt üle. Ajal, kui valgus on kusagil mujal, teises maailma otsas, on hea, kui saab koos sõpradega koos soojust hoida,“ leiavad Naised Köögis.

„Soojus tekib heade ja toredate inimestega koos olles. Võtame oma köökide soojuse ja koos loodud laulud oma talvistele kontsertidele kaasa.“

Kontserdid toimuvad 16.-30. detsembrini. Piletid on müügil Piletilevis.

Rannap Roostevaba maailm