Neljapäeval algav GreenFest City Edition toob ühele festivalile parimad Eesti peosarjad

ja Stingi tütre bändi ka!
Neljapäeval algav GreenFest City Edition toob ühele festivalile parimad Eesti peosarjad
Foto: pressimaterjalid

9. ja 10. augustil Tselluloosi mäel esmakordselt toimuval linnafestivalil GreenFest City Edition astub üles 28 artisti.

Kuigi kahepäevase festivali peaesinejateks on Briti singlitabeli mitmekordne nr 1 Tinie Tempah (UK) ja Stingi tütar Eliot Paulina Sumner oma grupiga I Blame Coco (UK), toob festival kahel päeval lavale ka võrratu valiku parimate peosarjade eestvedajaid - Ats Luik ja Kris (Haigla), Dr.Philgood (Mindphunk), Jaan Jaago (ÖötöÖ), Mhkl & K-Sein feat. Jozels (Grind), Qba & To-Sha (Tjuun In), Superskankers, Mowka & Madis (Lazers) ning MVP & Anton Must (Flavours).

Greenfest City Edition on eksklusiivne, kaasaegne, värske ja uuenduslik linnafestival, mis suunatud noortele hip-hop ning pop- ja tantsumuusika austajatele. Festival toimub Tallinna linnas ja esmakordselt on suureks muusikaliseks sündmuseks kasutusele võetud ajalooline Tselluloosi piirkond. Greenfest City Edition linnafestivalil on kasutuses kolm lava - esmakordselt Rock Cafe sisehoovi ehitatav 12x10 m (A-lava), Rock Cafe lava (B-lava) ja Rock Cafe väikese saali lava (C-lava).

Festival on jagatud kolmeks osaks: esimese osa moodustab festivali esimene päev, teise osa teine päev kuni kell 23.30 (avaliku ürituse loa lõppemine välistingimustes) ja kolmas osa ehk Greenfest City Edition Dancenight alates 23.00 festivali B- ja C-laval.

Seotud lood:

Täpne ajakava on leitav aadressilt http://greenfest.rockcafe.ee/

Piletid festivalile on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eestis. Festivalipassi hind on 30 eurot. Festivali esimese päeva, 9. augusti päevapileti hind on alates 13 eurot, teise päeva, 10. augusti päevapileti hind alates 20 eurot.