Nexus esimesest kontserdist pärast taasühinemist: pisarad olid silmis!

 (3)
Eesti Muusikaauhinnad 2018
Eesti Muusikaauhinnad 2018. Helen RandmäeFoto: Ilmar Saabas

Eile Eesti Muusikaauhindade sõul esimest korda üle mitme aasta üheskoos lavale astunud Nexus andis täna "Ringvaates" intervjuu, milles muljetasid, kuidas taas triona esinemine sujus.

Helen Randmäe, kes pärast ansambli laialiminekut keskendus pigem pereelule, rääkis, et emotsioonid olid laes. "Minul olid küll pisarad silmis, kui esimene vastukaja saalist tuli. Mul olid momentaalselt silmad märjad ja mul oli vaja seal kaheksa sammu ette teha, aga ma ei näinud publikut. Kõik tuli välja, aga ma ei näinud publikut seal taga. See oli nii emotsionaalne hetk. Kui ma täna seda järgi vaatasin, siis tuli surin sisse ja silmad olid jälle vees," rääkis Nexuse liige Helen Randmäe.

Mõni aeg tagasi teatas ansambel, et tuleb 15. sünnipäeva puhul mõneks esinemiseks taas kokku. "Praeguseks oleme me saanud 47 esinemispakkumist, see on täiesti pöörane!" imestas Merlyn. "Ma arvasin, et Nexuse kontserdid pühivad ehk kuskilt natuke tolmu maha ja tekitab väikese furoori, kuid ma ei osanud absoluutselt oodata, et see niimoodi läheb."