Nublu fänn, rõõmusta! Tallinnas on linna peale peidetud räppari kontserdipileteid ja fännikaupa

 (1)
Eesti Muusikaauhinnad 2019
Eesti Muusikaauhinnad 2019Foto: Madis Veltman

Sel reedel toimuva Simple Session Live Nighti korraldajad annavad sotsiaalmeedias teada, et on Tallinnas peitnud DPD pakiautomaatidesse peo pileteid ning samuti sündmusel üles astuva räppari nublu fännikaupa.

Facebookis Simple Session Live Night sündmusele lisatud postituses seisab, et Tallinnas on ühtekokku seitsmesse DPD pakiautomaati peidetud reedese peo pileteid ning nublu pusasid ja t-särke. Pildi alla on lisatud DPD pakiautomaatide koodid, mis õigesse pakiautomaati
sisestades avavad kapiuksed, mille taga on magusad auhinnad ootamas.

“Valisime seitse pakiautomaati lihtsasti ligipääsetavates kohtades ja mis ei paikne ainult kesklinnas, et kõik huvilised saaksid mängust osa võtta,” kommenteeris DPD Eesti e-kaubanduse ärisuuna juht Margot Posti. “Simple Session on pika ajalooga väga lahe üritus ning DPD-l on suur rõõm koostöös nendega selline vinge aktsioon läbi viia.”

Räppari fännikaup, mida varem sai vaid eksklusiivselt nublu kontsertidel soetada, on nüüd saadaval ka Ballzy värskelt avatud ketsipoes Rocca Al Mare keskuses ja veebipoes aadressil www.ballzy.eu.

Ühtlasi on võimalik osta nublu merchi reedesel Simple Session Live Nighti peol klubis Laev Arena, kus muusik ühes 5miinuse ja Pluutoga samadel lavalaudadel üles astub.