Nubluga "Für Oksana" teinud räppar tunnistab, et ta alguses ei uskunud hiti edusse: see ei tundunud mulle üldse loogiline!

 (1)
Nublu kontsert 27.09.2019 Tallinnas
Nublu kontsert 27.09.2019 TallinnasFoto: Rauno Liivand

Koos Eesti populaarseima räppari nubluga loo "Für Oksana" teinud Gameboy Tetris tunnistas Raadio 2 antud intervjuus, et tema kahtles pala edus sügavalt ning ta peab tagantjärgi tarkusena tõdema, et ta eksis.

"Mina ausalt öeldes kahtlesin päris kaua, pilt hakkas välja tulema üldse mitte kohe. Nublul oli seda usku, et vajutame lõpuni, küll tuleb," ütles ta.

"Mulle tundus veider, et me teeme mingi reggaeton'i-soundi. Vaata, mis aasta on, mis Eestis parasjagu trendid on. See ei tundunud mulle üldse loogiline. Vaata, kuidas ma eksisin," lisas Gameboy Tetris, kes teadis nublu juba enne seda, kui viimane kuulsaks oli saanud.

Räppar tunnistab, et nublul on väga heade riimide kõrval ka eriline hitivaist. "Ta on umbes selline vend, et sa saad aru, et ta on päris palju noorem ja ta oskab nii hästi seista oma mõtete eest. Ta on hästi julge, pressib oma asja ja see tuleb tal tegelikult väga hästi välja ja mõtted on väga head," kiitis muusik.