Oh laula ja hõiska! Tüdrukuteansambel Nexus tuleb taas kokku

 (42)
EESTI MUUSIKAKARIKAS
EESTI MUUSIKAKARIKASFoto: Karin Kaljuläte

Täna tegid Nexuse liikmed teatavaks, et bändi 15. juubeli puhul tullakse taas kokku ja antakse tulevase suve jooksul üle Eesti mitmeid kontserte. Nexus loodi aastal 2002 ja bänd tegutses aastani 2006.

Praegu on Nexusel uueks aastaks kindlad mõned esinemised – 8. juunil astuvad nad üles Märjamaa lauluväljakul Kesk-Eesti suve suurel avapeol ning 9. juunil Põlva Intsikurmu lauluväljakul, 22. juunil on Nexus aga Kose jaanitule peaesineja.

"Meie keskmine fänn on umbes sama vana, nagu meie ja viitsib veel kontsertidel ja väljas käia. Tahame nad nüüd võimalikult palju kodust välja tuua," põhjendab Merlyn Uusküla, miks otsustati just nüüd uuesti tuuritama minna.

Merlyn lubab, et lugusid palju ei muudeta ja kõik tuleb esitusele nõnda, nagu tehti seda üle kümne aasta tagasi. "Otsime konkreetselt üles need vanad saundid ja pakume inimestele Nexust oma parimas võtmes, nagu olime aastal 2003," lubas ta.

Seotud lood:

Kunagise lahkumineku põhjuseks tõi Merlyn välja ka ootamatult suure huvi naiste eraelu vastu meedia poolt. "Me polnud keegi valmis selleks, et üleöö hakkavad inimesed sind poes vaatama, oled erinevate ajakirjade kaantel ja sinu eraelu vastu tuntakse huvi," tõdes naine.

Nexuse liikmeteks olid Janne Saar, Merlyn Uusküla, Helen Randmets.

Loe refereeritud artiklit pikemalt Õhtulehest!