OLULINE INFO: Ettenägelikud korraldajad! Loe, kuidas Tõnis Mägi ja Ivo Linna Käsmu kontserdile ummikuteta saabuda

 (11)
Tõnis Mägi ja Ivo Linna
Tõnis Mägi ja Ivo LinnaFoto: Pressimaterjal

Juba homme toimub Tartu Lauluväljakul ja neljapäeval Käsmus kauaoodatud "Las jääda kõik, mis hea – 20 aastat hiljem" kontserdid, kus astuvad üles Eesti muusikatitaanid Tõnis Mägi ja Ivo Linna. Et vältida rahvamasside poolt suurtel suvistel üritustel alati esile kerkivaid probleeme, läkitasid kontserdikorraldajad juba varakult teadaande, mis kõigi muusikanautlejate elu ilusamaks teeb.

"Seoses publiku suure huviga 9. juunil Käsmu kontserdi vastu palub korraldaja külastajatel tulla kohale võimalikult vara, et vältida ummikuid ja tagada sujuv liiklus. Maalilises Käsmu kaptenitekülas, mis asub Lahemaa Rahvuspargi territooriumil, on oma aiad avanud mitmed käsmukad, kes pakuvad nii söögipoolist kui käsitööd. Võimalik on külastada Käsmu meremuuseumit, kus tervitab külalisi legendaarne Arne Vaik, teha loodusmatku Käsmu poolsaarel ning jalutada mäsleva mere ääres. Kontsertpaigaks on sel korral Lainela Puhkeküla plats, kus avatakse väravad juba kella 18st. Esimese tunni jooksul on võimalik söögid-joogid saada kolmandiku võrra odavamalt," meelitatakse rahvast erineva meelelahutuse ja suupoolisega juba varakult kohale tulema.

"Et kõik huvilised Käsmu parkima mahuksid ja tagasiteel suuri ummikuid ei tekiks, palume võimaluse korral autot sõpradega jagada. Korraldaja toetab omalt poolt iga auto kohta, kus on rohkem kui 3 inimest Käsmu Külaseltsi 1 euroga," ootab kokkuhoidlikumaid saabujaid pisike preemiagi.

Publik paneb südamele: pea meeles, et mitte sina ei ole ummikus kinni, vaid sa ise oledki ummik!

Rannap Roostevaba maailm