Õpi täna Kultuurikatla Aias rütme & trumme!

 (1)
Õpi täna Kultuurikatla Aias rütme & trumme!
Foto: Ilmar Saabas

Trumm-It alustab täna uudset noortele suunatud töötubade sarja. Suvekuude lõpupäevadel toimuvad body percussion töötoad ja trummitrennid algajatele Kultuurikatla Aias, Põhja puiestee 35. Juhendajateks on Trumm-It´i staažikad liikmed Eva, Lotte ja Pille.

Täna kell 15 avab Kultuurikatla Aed oma uksed uutele rütmi-ja kultuurihuvilistele. Soovijatele avaneb võimalus õppida ise rütme looma oma kehal ja ka trummidel. Trumm-It’i puhul pole tähtis osaleja vanus, muusikaline taust või keeleoskus – tähtis on avatus ja soov õppida rütme.

Trumm-It on Euroopa kultuuripealinna aastat kureerinud SA Tallinn 2011 ja Brasiilia noorteliikumise AfroReggae koostöös sündinud projekt. Noorteorkester on andnud üle kahesaja kontserdi erinevatel festivalidel ja suursündmustel nii Eestis, Lätis kui ka Soomes. Rio de Janeirost pärit löökpillimängija ja pedagoogi Francois Archanjo juhatusel õppisid noored kahe aasta jooksul samba- ja reggaemuusikat ning said teadmisi Brasiilia kultuurist. Trumm-It trummiorkester mängib nii kanistritel, tünnidel, pannidel kui ka professionaalsetel sambatrummidel.

Töötubades osalemiseks palume eelnevalt registreeruda!

Kirjuta oma osalemissoovist trummitnoored@gmail.com. Rohkem infot saab Trumm-It’i Facebooki lehelt facebook.com/trummit.

Töötoad toimuvad 22. juunil, 28. ja 29. juulil, 25. ja 26. augustil 15.30-17.00 Kultuurikatla Aias.