Ott Leplandi ja Jaagup Kreemi kontserttuur jääb ära: meil olid korraldajaga arusaamatused

 (23)
Ott Leplandi ja Jaagup Kreemi kontserttuur jääb ära: meil olid korraldajaga arusaamatused
Ott Lepland ja Jaagup KreemInstagram

Jaagup Kreemi Ja Ott Leplandi plaanitud ühistuur jääb ära, kuna artistid ei jõudnud korraldaja Rauno Tageliga kokkuleppele.

"Kallid sõbrad, teatan kahetsusega, et Ott Leplandi ja minu kontserttuur jääb ära. Seoses tekkinud kommunikatsioonihäiretega tuuri korraldaja Rauno Tageli ja artistide vahel ei saa me paraku hr. Tageliga koostööd teha, kuigi oleme teinud palju proove, kontsertkava on äge ja vaim valmis," kirjutas Jaagup Kreem oma Facebooki postituses.

Ka Ott kirjutas oma Facebooki kurva sõnumi: "Põhjuseks on toodud helitehnika kallist maksumust ning kehva piletite eelmüüki. Kompromissina pakkus korraldaja seitsmest kolme kontserdi ära jätmist. Me ei soovi teha poolikuid asju ning lubatut kergekäeliselt muuta."

Seotud lood:

"Aega on olnud läbi rääkida koostööpartneritega ning teha head turundust piisavalt kaua, selleks, et mitte panna meid ja publikut ebamugavasse olukorda kümme päeva enne ringreisi algust," kirjutas Ott.

"Haarasime Jaagupiga koos musitseerimise mõttest rõõmuga kinni, ootasime põnevusega, et kuidas meie erinev muusikaline lähenemine kokku võiks sobida. Proovides kõik õnnestus ja jäime mõlemad kavaga väga rahule."

"Lihtsalt väga kurb meel on tehtud tööst ja saadud suurepärasest tulemusest, mida ei õnnestu publikuni tuua. Lisaks oleme pidanud ära ütlema teistele soovijatele kes on tahtnud mind ja Jaagupit esinema kutsuda," kirjutas Ott.

Aga siiski pole liigseks kurvastamiseks põhjust, kuna nad plaanivad esineda koos juba sel sügisel."Kindlasti on konkurents tihe ja peab kõvasti pingutama, et platsid rahvast täis saada, ent kui see õnnestub meil kahel eraldi, miks see siis ei peaks koos toimima? Põhjus on kindlasti kusagil mujal."

"See kõik on toimunud liiga kiiresti, et saaks midagi konkreetset lubada, ent meil on plaan koos Jaagup Kreemiga sügisel kava kuulajateni tuua ning siis juba oma jõududega," lausus Ott.