Palju õnne, Ines! VAATA, kuidas tänane sünnipäevalaps Ines 1999. aastal "Kaks takti ette" saates imeliselt lõõritas!

 (40)
Lisaks SÜNNIPÄEVAGALERII

Haapsalus 1981. aastal sündinud Inesele on laulda meeldinud juba lapsest saati. Paar aastat peale Inese sündi kolis ta Väike-Maarjasse ja osales seal mitmetel lauluvõistlustel.

1999. aastal saavutas ta noorte lauljate konkursil "Kaks takti ette" teise koha. Enne seda,1998. aastal pääses Ines ETV laulusaate "Laurukarussell" televooru.

Juba aastal 2000 võitis Eda-Ines Etti aga lauluga "Once in a Lifetime" Eesti Eurovisiooni lauluvõistluse eelvooru ning Eurovisiooni lõppvõistlusel Stockholmis saavutas ta selle lauluga neljanda koha. Pärast seda hakkasid eestlased teda eriti palavalt armastama!

Seotud lood:

Lisaks muusikale on Ines olnud ka mitme telesaate saatejuht. Muuhulgas on ta juhtinud saateid nagu "Eurolaul", "Guinnessi rekordid", "Laulud tähtedega", "Usu või ära usu!", "Tenerife", "Eesti talent" ja "Me armastame Eestit", samuti laste laulusaateid. Ta on osalenud teleseriaalides "Õpetajate tuba", "Kelgukoerad", "Kättemaksukontor", "Alpimaja" ja olnud Raadio 2 hommikusaate juht.

Ines on olnud paar laulja Tanel Padariga. Hiljem oli tema väljavalitu Ameerikas elav kunstnik Martin Saar. 2008. aasta suvel leidis Ines uue armastuse - portugallasest modelli Francisco d'Orey.

Palju õnne, Ines!