Palju õnne! Liam Payne ja Cheryl Cole said pisipoja


Palju õnne! Liam Payne ja Cheryl Cole said pisipoja
Liam Payne pisipojaga.instagram.com/liampayne

Briti muusikutepaar Liam Payne ja Cheryl Cole said värsketeks pisipoja vanemateks.

Mõlemad andsid 22. märtsil toimunud rõõmsast sündmusest teada oma Instagrami-kontode vahendusel fotoga, kus õnnelik isa beebit süles hoiab.

"Mu lähemad sõbrad ja perekond teavad, et on vähe hetki, kus olen sõnatu... Vau! Olen kirjeldamatult õnnelik, et saan tervitada meie pisipoega siia maailma. See on hetk, mida ma ei unusta kunagi. See on mu elu senine lemmikhetk. Olen täielikult vaimustuses tema emast, sellest, kuidas ta kõik selle vastu pidas. Ta on täitnud mu unistused. Me pole veel lapsele nime pannud, aga ta on juba vallutanud meie südamed. Olen õnnistatud. Head emadepäeva kõigile!" kirjutas Payne.

2016. aasta algusest suhtes olnud Payne ja Cole teatasid lapseootusest avalikult alles veebruaris.

Seotud lood:

My close friends and family know there are very few times when I'm left speechless... wow! I'm incredibly happy to welcome our new baby boy into the world, it's a moment that I will never forget for the rest of my life and my favourite memory I have so far. I'm completely in awe of his incredible mother and how she has been the whole way through this, she's really made my dreams come true. We haven't named him yet but he's already capturing hearts including mine. I feel very blessed. Happy Mother's Day everyone!

A post shared by Liam Payne (@liampayne) on Mar 25, 2017 at 1:25pm PDT