Pane vaim valmis! Suvisel Kaparockil esinevad Ultima Thule, Mick Pedaja ja Laime Pilniga

 (3)
Mick Pedaja Kumus
Mick Pedaja KumusFoto: Ilmar Saabas

Järgmise aasta juunikuu esimesel nädalavahetusel toimuv festival Kaparock tegi teatavaks esimesed esinejad, publikule pakuvad meeliülendavat muusikalist elamust Ultima Thule, Mick Pedaja ja Laime Pilniga.

2. juunil 2018 avab Kohilas, Tohisoo mõisapargis oma väravad juba 18. korda toimuv Kaparock. Festivali esimesteks väljakuulutatud artistideks on legendaarne Ultima Thule, viimastel aastatel hoogsalt tuntust kogunud Mick Pedaja ning hinnatud Läti rock-bänd Laime Pilniga.

Korraldajate sõnul on festivali eesmärgiks pakkuda külastajatele meeldejäävat festivalielamust parimate kodu- ja välismaiste artistide saatel. "Kvaliteetne muusika, mõnus seltskond ja looduskaunis Tohisoo mõisapark – need märksõnad iseloomustavad festivali Kaparock", sõnas korraldaja Martin-Erich Torjus.

Igal aastal tuhandeid muusikasõpru võõrustav festival Kaparock leiab aset Raplamaal, vaid paarikümne minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast. Sinna pääseb mugavalt nii bussi kui ka rongiga. Lisaks väljuvad peale festivali Tallinna suunal Kaparocki eribussid.